2011. október 14. péntek 10:05
Tisztelt pályázóink!
Az e-LEADER pályázati felületen mentési problémák léphetnek fel: amennyiben a pályázati adatlapon a mentés gombra kattintva nem írja ki, hogy a mentés sikeres, akkor ismételten rá kell nyomni a mentés gombra! Csak a visszaigazolt mentés sikeres!
Tájékoztatásképpen közzétesszük az eddig felmerült és megválaszolt Gyakran Ismételt Kérdéseket:
Kérdés-válaszok 1..doc
Kérdések és válaszok 2. 20111005.xls
Kérdések-válaszok 3. 20111012.xls
A pályázatokhoz csatolandó mellékletekkel kapcsolatban pedig az alábbi tájékoztatót készítettük:
LEADER pályázathoz csatolandó mellékletek.doc
Sikeres pályázást kívánunk!