LEADER pályázatok benyújtása, GYIK, mellékletek

2011. október 14. péntek 10:05


Tisztelt pályázóink!

Az e-LEADER pályázati felületen mentési problémák léphetnek fel: amennyiben a pályázati adatlapon a mentés gombra kattintva nem írja ki, hogy a mentés sikeres, akkor ismételten rá kell nyomni a mentés gombra! Csak a visszaigazolt mentés sikeres!

Tájékoztatásképpen közzétesszük az eddig felmerült és megválaszolt Gyakran Ismételt Kérdéseket:

Kérdés-válaszok 1..doc
Kérdések és válaszok 2. 20111005.xls

Kérdések-válaszok 3. 20111012.xls

A pályázatokhoz csatolandó mellékletekkel kapcsolatban pedig az alábbi tájékoztatót készítettük:

LEADER pályázathoz csatolandó mellékletek.doc

Sikeres pályázást kívánunk!


Keresés hírek között

Projektjeink

Eseménynaptár

Galéria